Thursday, 14 June 2018

Partneři závodu


Bez dobrých duší by to nešlo. To ví každý, kdo někdy něco pořádal. Proto bychom rádi poděkovali těm, diky nimž můžeme pro vás uspořádat Holba & Litovel ORIENT EXPRESS 2018 právě tam, kde bude a s takovými službami a cenami pro vítěze, jaké máme připraveny.


Předně se jedná o titulární sponzory pivovary HOLBA a LITOVEL Tyto dva nejvýznamnější pivovary severní Moravy asi netřeba představovat, jejich skvělá piva znáte ze závodu ORIENT EXPRESS už od r. 2011. Mapy se jmény Ryzí z hor a Klasicky vařená ze Sv. Kopečku se určitě zapsaly některým bikerům a bikerkám hodně hluboko. Nenechte si ujít ochutnávku jejich speciálů, kterou pro vás máme nachystánu.

Dále hlavního sponzora Mistrovství ČR v MTBO - HAVEN. Dlouhodobý partner Českého svazu orientačních sportů osobně přijede a můžete si v jeho stánku nakoupit potřebné vybavení na kolo.

Se stánkem přijede také další tradiční partner ČSOS a MTBO - Sporticus. Internetový obchod se sportovním zbožím vznikl v návaznosti na úspěšná e-shop VOSKY.KAMZASNEHEM.CZ - založený v roce 2010. Zprvu se jednalo opravdu pouze o prodej lyžařských vosků a servisních doplňků spojených s mazáním lyží. Postupně se nabídka produktů rozšiřovala a původní název obchodu již nepokrýval celou škálu prodávaného zboží

Těmto hlavním partnerům pak zdatně sekundují další naši partneři, kteří přispěli do koše věcných cen pro nejlepší o-bikery následujícího víkendu: RIHO, Ortlieb, Cykloknihy, SHOCart.

Další ceny věnovala specializovaná prodejní síť La Formaggeria Gran Moravia z litovelské sýrárny Brazzale Moravia a.s. Nejlepší eliťáci se mohou těšit na pořádný kusanec jejich parmazánu a nějaké menší odřezky zbudou i na ostatní vyhlášené.

Mediálně nás podpořily servery CykloServer.cz, Outfanatic.com, MTBO.cz.

Nejvzácnějším naším partnerem je pak společnost MP Lesy, která spravuje lesy, ve kterých budete závodit a bez jejichž pochopení bychom mohli tak hrát kuličky.

K tomu všemu na nás byli hodní také zastupitelé obcí Suchý a Velenov, které vás přivítají svojí až letní a rekreační atmosférou.

No comments:

Post a Comment

Thanks for comment and see you in ORIENT EXPRESS