Wednesday, 4 September 2013

Startovní listina ORIENT EXPRESS Adventure 2013

Startovní listina závodu ORIENT EXPRESS Adventure je řazena dle reálného startovního času. Start 00 je v 11:00 hod. 3 minuty před ostrým startem vstupují závodníci do prvního startovního koridoru. Startovní interval je 1 minuta.




start jméno jméno Team číslo Kat
11:00 Dana Pospíšilová Eva Pospíšilová Prostě OFF 10 DD
11:01 Czasch Jan Czasch Petr (J)ELITA Z KARLOVIC 30 MM
11:02 Fidlerová Iva Řeháček Petr Bruntálský výběr 60 MD+
11:03 Jaromír Sedláček Libor Mihalka LogTech CZ 80 MM+
11:04 Marková Alenka Marková Šárka LKT Šumperk 11 DD
11:05 Pavel Bačík Jan Valečko Flowserve 40 MM
11:06 Gottfried Jan Gottfriedová Marie Noname 61 MD+
11:07 Kraus Martin Jaroslav Řízek TáBorci 81 MM+
11:08 Mulíčková Eva Švandová Pavlína Wet Mountain & Co. 12 DD
11:09 Dr. Kotrle Miroslav Jaroslav Fojtík Ex nihilo nihil fit 31 MM
11:10 Grauzel Vladimír Grauzelová Ludmila mtbo.sk 62 MD+
11:11 Krhut Libor Pivečka Pavel Havrani 82 MM+
11:12 Kovaříková Šárka Žák Miroslav M/Š 20 MD
11:13 Hackenwald Jiří Kaman Radek Zmar 32 MM
11:14 Havlíček Miroslav Bajarová Lenka Kolárna 63 MD+
11:15 Kroupa Václav Lukáš Hýbl VIPrahlý orientEXpress 83 MM+
11:16 Marcela Hubáčková Hubáček Filip TRAMINTEAM 21 MD
11:17 Chlopčík Ladislav Ženožička Petr Slivovica team 33 MM
11:18 Hlava Miroslav Hlavová Miroslava KON 64 MD+
11:19 Kubíček Petr Hruška Tomáš Bez ambicí 84 MM+
11:20 Markéta Kalužová Petr Wilhelm BAHNO!!! 22 MD
11:21 Lukáš Mikšík Mikuláš Kratochvil Flowserve 37 MM
11:22 Jana Kroupová Jiří Šembera VIPrahlé trosky 65 MD+
11:23 Kusák Ivan Hovořák Petr Pozdní výběr 85 MM+
11:24 Radka Ouhrabková Jakub Ouhrabka RKO 23 MD
11:25 Jakub Jaroszek Hanna Młotkowska MUKS GLIWICE 34 MM
11:26 Rokoszová Jaroslava Rokosz Bohumil jaribob 66 MD+
11:27 Matěj Kareš Pavel Mráz Splašená Bystrouška 86 MM+
11:28 Šustr Martin Sladkovská Dagmar DM 24 MD
11:29 Jan Kabát Martin Kabát Kabáti 35 MM
11:30 Soldánová Karin Navrátil Petr TRAMINTEAM 67 MD+
11:31 Michal Kovář Zdeněk Pošvec Klub českých fullistů 87 MM+
11:32 Zuza Chmelíčková Jura Vágner KUKY Team 25 MD
11:33 Kulhanek Václav Karkoš Petr Chrudimáci 36 MM
11:34 Zdeněk Sedláček Tomáš Hájek BRATŘI V BIKU 88 MM+
11:35 Dohnalová Jindra Kusáková Alena Ještě neVIPrahlo 50 DD+
11:36 Michal Frídl Martin Kárný Flowserve 38 MM
11:37 Vlasák  Jan Gothardová Eva Vinohradské Šlapky 68 MD+
11:38 Eva Maliňáková Ivana Perůtková Valašské želvičky 51 DD+
11:39 Ondráček Hynek Sýkora Pavel H.E.A.T. Opava 39 MM
11:40 Lenka Sedláčková Hájková Eva SESTRY V BIKU 52 DD+
11:41 Radek Smička Radek Vrzal Flowserve 41 MM

No comments:

Post a comment

Thanks for comment and see you in ORIENT EXPRESS