SLUŽBY | SERVICES


UBYTOVÁNÍ


Ubytování A - Basecamp

Ubytování v centru na louce ve stanech a karavanech bez možnosti napojení na energie. Základní hygienické vybavení – TOI TOI WC, studená užitková voda, pitná voda. Možnost stravování ve stáncích v centru. Otevřen od 1.7., ukončení kempu v neděli po závodech. Celková kapacita neomezena.

Ubytování B – RS Naděje

Chaty a budova rekreačního střediska Naděje. Vzdálenost z centra je 2 km na kole nebo 3,6 km autem. Ubytování ve 4-5 lůžkových hezkých chatách s různým vybavením a 3-7 lůžkových pokojích v budově se společným sociálním zázemím. Po předchozí individuální domluvě s pořadatelem (registration@bike-orientexpress.cz) možnost postavení stanů v rámci společného ubytování klubu apod. Možnost objednávky kompletního stravování v místě ubytování. Ubytování od 1.7., ukončení 5.7. v 10:00 hod s možností ponechat auta v RS a využít sociálek po E5. Celková kapacita je 107 lůžek. Rezervace do vyprodání.

Stravování (možné i pro neubytované závodníky):

 • snídaně 70,- Kč (šunka, sýr, vejce, zelenina, corn flakes, mléko, káva, čaj , pečivo)
 • oběd s polévkou 110,- Kč
 • večeře 90,-Kč

  Ubytování C – Karlštejn

  Luxusní apartmány v nově rekonstruovaném loveckém zámečku Karlštejn přímo v centru závodu. Apartmány mají vždy samostatný vchod a jsou dvoulůžkové nebo s přistýlkami 3-4 lůžkové. Pokoje disponují vlastním sociálním zařízením (koupelna, WC), na 8 pokojích je kuchyňka (lednice, rychlovarná deska). Ubytování možné od 1.7., ukončení v neděli 5.7. Celková kapacita je 28 lůžek (10 apartmánů). Podmínky ubytování a rezervací v současné době řešíme, případní zájemci napište na email registration@bike-orientexpress.cz a my se ozveme, jakmile budeme znát podrobnosti.
  Na 90% by zde měla v létě fungovat restaurace.

   Ubytování D – Ubytovna Svratka

   Sportovní centrum SK STS Svratka u fotbalového stadionu ve městě Svratka.  Vzdálenost z centra je 3,2 km na kole nebo 4,3 km autem. Ubytování je v 3-4 lůžkových pokojích se sdílenou sociálkou vždy pro dva pokoje. Možnost objednávky polopenze pro ubytované za výhodných podmínek. Ubytování od 1.7., ukončení 5.7. v 10:00 hod s možností prodloužit pobyt na tréninkový kemp do 7.7. Celková kapacita je 75 lůžek. Rezervace do vyprodání.

   Stravování pro ubytované:

   • polopenze 155,- Kč
   • snídaně 85,- Kč (čaj, čerstvé pečivo, krájený eidam, šunka, marmeláda, med, tavený sýr, máslo, paštiky, výběr 5 cereálií s mlékem, jogurty)
   • večeře 100,- Kč

   Ubytování E – Hotel Svratka

   Nadstandardní ubytování v hotelových pokojích a bungalovech Hotelu Svratka. Vzdálenost z centra je 1,4 km na kole či pěšky a 5,1 km autem. Na hotelu je ubytování na 2-5 lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením a jednom apartmánu. Kromě toho mohou méně nároční hosté využít 2-4 lůžkové pokoje s vlastní sociálkou ve zrekonstruovaném Retro bungalovu nebo 2-4 lůžkové pokoje se sociálkou a balkonem v dalších 4 chatách. Hotel je vybaven vlastním bazénem, finskou saunou a golfovým trenažérem. Celková kapacita je 89 postelí na hotelu a 60 postelí v bungalovech.

   Celá kapacita hotelu je rezervována za výhodnějších podmínek pro ORIENT EXPRESS MTBO do 31. 5. 2020! Po tomto datu bude zbylá kapacita hotelu uvolněna pro veřejnost. Rezervace přes webový formulář Hotelu Svratka. Při rezervaci uveďte do poznámky kód “ORIENT EXPRESS”, budete mít nárok na zvýhodněné ceny (viz. Bulletin 2). Cena za ubytování zahrnuje i bohatou snídani. Další stravování možné v hotelové restauraci, která je otevřena i pro veřejnost.   SERVICES

   ACCOMMODATION

   Accommodation A - Basecamp

   Accommodation in the Event center on a meadow in tents and Caravans without possibility of energy connection. Basic sanitary equipment - TOI TOI TOILET, cold water, drinkable water. Bufet tents in the Event center. The Basecamp will open from the 1st of July till 5th of July - closing after Sunday's races. Unlimited capacity.

   Accommodation B – RS Naděje

   Huts and main dormitory building of resort Naděje. Distance to Event center 2 km by bike, 3,6 km by car. Nice huts with different level of equipment for 4 to 5 peoples or dormitory rooms for 3 to 7 people with common sanitary bathrooms.

   After preliminary consultation with organisers (registration@bike-orientexpress.cz) there is an option of campsite for tents for example in need of common accommodation of a sport club. Full boarding meals might be ordered. Reserved from the 1st of July till the 5th of July 10:00h with the possibility of parking and use of sanitary through  Sunday. Overall capacity is 107 beds. Reservation possible until capacity is full.

   Boarding (optional for those not staying at place)

   • breakfast 70,- CZK (ham, cheese, eggs, vegetables, corn flakes, milk, coffee, tea, bread)
   • lunch with soup 110,- CZK
   • dinner 90,- CZK

   Accommodation C – Karlstejn

   Luxurious apartments in newly refurbished historical hunting mansion Karlstejn directly in event centre. All apartments are separately accessible from the exterior, Apartments offer two beds occupancy with the option of 1 -2 extra supplementary beds. Apartments with private bathroom and toilet, 8 of them are equipped with kitchenette (fridge, stove). Accommodation possible from the 1st of July to the 5th of July. Overall capacity is 28 beds (in 10appartments). Detailed price conditions and reservation terms are being discussed now. If interested please let us know at registration@bike-orientexpress.cz. We will get back to you once we know more details.It is more than likely (90%) there is a restaurant operating by the summertime on place.

   Accommodation D – Hostel Svratka

   Sport center SK STS Svratka next to the football stadium in the city of Svratka. Distance to the Event center 3,2 km by bike, 4,3 km by car. 3-4 beds room with shared bathroom for two rooms. Boarding option (half board) only for accommodated for interesting prices. Opens the 1st of July, ends the 5th of July at 10:00h with the option of staying for training reasons till the 7th of July. Overall capacity 75 beds. Reservation possible till the capacity is full.

   Boarding (only for accommodated):

   • Half board  155,- CZK
   • Breakfast 85,- CZK (tee, fresh bread, cheese, ham, jam, honey..., 5 kinds of cereals to combine with milk, yogurt)
   • Dinner 100,- CZK

   Accommodation E – Hotel Svratka

   Extra quality accommodation in hotel rooms and bungalows Hotel Svratka. Distance to Event center 1,4 km by bike, 5,1 km by car. 2 - 5 beds rooms with private bathroom, 1 apartment in hotel building. 2 - 4 beds rooms with private bathroom in newly refurbished old bungalow or 2 - 4 beds rooms with bathroom and balcony in other bungalows. Hotel offers wellness - swimming pool, sauna and golf training set. Overall capacity is 89 beds in hotel rooms and 60 beds in bungalows.

   All the hotel capacity is being held for the needs of Orient Express MTBO till the 31st of May 2020! After that date the reservations will open for public as well. Reservation might be done via web page of  Hotel Svratka. Please note the code “ORIENT EXPRESS” to obtain special price offered (see Bulletin 2). The cost include rich breakfast. Other boarding options available in the hotel restaurant open to public.

   No comments:

   Post a Comment

   Thanks for comment and see you in ORIENT EXPRESS